Herkese Ulaşmak İçin Toplu Mesaj Gönderimi

Herkese Ulaşmak İçin Toplu Mesaj Gönderimi

Herkese Ulaşmak İçin İnstagram Toplu Mesaj Gönderimi

İnstagram sosyal medya hesabı milyonlarca kişi tarafından takip edilen bir iletişim aracıdır. İnstagram hesaplarınızın işlemleri arasına her geçen gün bir yenisi eklenirken şimdilerde de İnstagram toplu mesaj gönderme işlemi eklenmiştir. instagram üzerinden tanıdığınız ya da tanımadığınız herkese mesaj atmanız bu sayede mümkün hale getirilmiştir. 

Direkt mesaj olarak bilinen toplu mesaj uygulaması ile iletişime geçmek istediğiniz kişileri seçilip direct seçeneği kullanılması ile mesaj atma on altı kişiye kadar mesajlarınızı kolaylıkla paylaşmanız sağlanacaktır. Mesaj attığınız kişiler takip listenizde yer alan kişilerse mesaj attığınız anda kendilerine ulaşabilirsiniz. Takip etmediğiniz ve sizi tanımayan kişilerden oluşursa attığınız mesajlar mesaj kutusunda bekletilerek kişilerin mesaj bölümüne girmesi ile görüntülenecektir.

Daha öncelerde mesaj gönderebilmek için sadece aktif olunması gerekirken şimdi o duruma güncelleme getirilerek ismine tıklayıp üç nokta çıktığında istediğiniz zaman mesajınızı iletebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesajları herkesin görebileceği gibi yapılan yorumlarda herkes tarafından görülecektir. Mesaj atmada en önemli detay fotoğrafınızı mutlaka kullanmanız olacaktır. Aynı zamanda da sizlere oluşturduğunuz grup ile özel mesajlaşma hakkı tanınmaktadır. 

İnstagram toplu mesaj gönderme seçeneğini kullanarak istediğiniz kişiye işinizin broşürünü veya toplantı mekanınızı iletmeniz kolaylaşacaktır. Bu sayede sizleri dağıtım masrafından kurtaracak bir yol bulunmuş olmaktadır. İstediğiniz kitleye mesajınızı iletiyor olmanız uzun vadede sizlere getirisi olacak bir uygulamadır.

Toplu Mesaj Gönderimi Nasıl Yapılır, Faydalı Mı?

Yapılan güncelleme ile İnstagram hesaplarında çığ gibi büyüyen toplu mesaj furyası sayesinde ister grup kurun ister tanımadığınız kişiler olsun toplu mesaj göndererek mesajlaşma eyleminizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Toplu mesaj göndermek isteyenler öncelikle mesajlarını oluşturarak paylaşıma açık hale getireceklerdir. Mesajı paylaş butonuna bastıklarında sadece takip ettikleri kişilere göndermek istemeyen kişilerin tercih edeceği kısım direct kısmıdır. 

Bu seçeneği tıklayarak on altı kişiye kadar seçimlerini gerçekleştirerek mesajlarını iletebilirler. Fayda noktasına gelecek olursak toplu mesajlar sayesinde kurduğunuz grupla eşsiz bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda da tanımadığınız kişilere mesajlarınızı ileterek reklam yapma aracı olarak kullanabilirsiniz. Dağıtım yaparken işinizi eğlenceye dönüştürmek için toplu mesaj gönderimi harika bir seçim olacaktır.

2017-10-25 20:18:53

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Giriş yaparsam hesabım çalınırmı? Size Güvenebilir miyim?

Giriş yaparsam hesabım çalınırmı? Size Güvenebilir miyim?

Giriş yaparsam hesabım çalınırmı ? Size Güvenebilir miyim? Sitemizi kullanan çoğu kullanıcıların merak ettiği bir soruyu cevaplamak istedik. Sitemizde yani mediainsta.com adresinde kesinlikle

İnstagram Takipçi Hilesi Ne İşe Yarar ?

İnstagram Takipçi Hilesi Ne İşe Yarar ?

İnstagram Takipçi Hilesi Faydaları İnstagram son zamanların en popüler uygulamasından biridir. Bu sebepten instagram kullanmayan kişi sayısı da oldukça azalmıştır. Hal böyle olunca İnstagram’da

İnstagram Beğeni Hilesini Kullanma

İnstagram Beğeni Hilesini Kullanma

Merhaba mediainsta.com kullanıcıları ; Sosyal medya hergün gelişen gitgide büyüyen 7'den 70e kullanılan büyük bir platform ve bu paylaşım platformlarında yani sosyal medyada herkes