İnstagram Beğeni Arttırma

İnstagram Beğeni Arttırma

İnstagram Beğeni Kasma

İnstagram fotoğraf ve video odaklı bir paylaşım sitesi olduğu için diğer sosyal ağlardan bir tık daha öndedir. İnstagram anılarımızı, hatıralarımızı, gittiğimiz şehir ve ülkeleri hatta o an yediğimiz yemeği dahi paylaşabileceğimiz bir ortamdır. Çok fotoğraf paylaşıyor ancak beklediğimiz beğeni sayısına ulaşamıyorsak aşağıdaki adımları doğru şekilde uygulayarak instagram beğeni hilesi ve instagram beğeni arttırma araçlarınında etkisiyle güzel sonuçlar alabilirsiniz.

1.Etiket Kullanın ;

Etiketler (#hastag) fotoğrafların anahtar kelimeleridir. Bu etiketler sadece takipçileriniz tarafından değil başka kullanıcılar tarafında da keşfedilmenizi sağlar. Ne kadar çok etiket kullanırsanız beğeni alma şansınızda o kadar yüksek olur. Ancak etiket kullanırken dikkat edilmesi gerekenler vardır.

Etiket Kullanırken Dikkat Edilecek Noktalar ;

a) Her paylaşılan fotoğrafın altına birden çok etiket kullanın. En popüler etiketlerden bazıları ise; #friday and, #love, #coffee, #me. Bu etiketleri kullanırken de fotoğraflarınızla alakalı olmasına dikkat edin.
b) Çok kullanılan etiketlerden oluşan fotoğraf paylaşımı fazla olduğundan sizin fotoğrafınızın kaybolma ihtimali yüksek olduğundan fazla etiket kullanırken dikkat edin.

2.Fotoğraflarınızı Filtreleyin ;

a) Yardımcı uygulamalar kullanın. Fotoğrafları daha çarpıcı hale getirmek için özel efekt uygulayan yardımcı programlar kullanabilirsiniz. Snap –seed, Pro HDR gibi uygulamalar kullanarak fotoğraflarınızı canlandırabilirsiniz.

b) Fotoğraflarınıza filtre uygulayın. Fotoğraflarınızı daha iyi görüntüleyecek ve kusurları yok edecek filtreler kullanırsanız fotoğraflarınız daha fazla ilgi görecektir. X-Proll, Early-bird, Valencia en çok tercih edilen filtrelerdir.

3. İnsanların Görmek İsteyebileceği Fotoğraflar Paylaşın:

a)  Doğru fotoğraf paylaşın. Kullanıcılar akıllarına ne zaman eserse o zaman fotoğraf paylaşıyorlar. Eğer daha fazla beğeni almak istiyorsak zamanını ayarlamamız lazım ve benzeri olmayan fotoğraflar paylaşmanız lazım.
b) Özel fotoğraflar paylaşın. Kullanıcıların daha önce rastlamadığı fotoğraflar paylaşın.
c) Beslediğiniz hayvanınız varsa paylaşım yapabilirsiniz.
d) Sürekli yemek fotoğrafları paylaşarak insanları sıkmayın. Yediğiniz yemek özel bir yemek ise paylaşım yapın

4. Aktif Olun:

Arkadaşlarınızın fotoğraflarını beğenmekten çekinmeyin. Yorum yapmayı unutmayın. Bunları ne kadar çok yaparsanız geri dönüşümü de o kadar çabuk olur. Eğer takipçilerinizin fotoğraflarına tepki vermezseniz sizler de olumlu sonuçlar almayabilirsiniz. Takipçileri takip edilenden fazla olan kullanıcıların profillerine girip fotoğraflarını beğenirseniz dikkatlerini çekersiniz ve böylece sizi takip etmesine imkân sağlayabilirsiniz.

5. Zamanı Önemseyin:

a)Fotoğraflarınızı doğru zamanda paylaşın. Gecenin bir yarısı paylaşım yaparsanız çok fazla beğeni alamazsınız. Gün ortasında ya da akşam yemeğinden sonra paylaşım yapabilirsiniz. İnsanların internete girdiği vakitler genelde bu saatlerdir.

b)Fotoğrafları paylaştıktan sonra işim bitti düşüncesi ile çıkış yapmayın. Dönüt almak için diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu nu ise omların fotoğraflarını beğenerek ya da yorum yaparak sağlayabilirsiniz.

Beğeni Sayısını Daha Hızlı Nasıl Arttırabilirim ?

Elbetteki daha hızlı arttırmak Mediainsta sitesi ile artık mümkün.Dünyanın en gelişmiş instagram beğeni hilesi yazılımına sahip sitemizin anasayfasına giderek "İnstagram İle Giriş Yap" dedikten sonra çıkan araçlar bölümünden beğeni göndermek istediğiniz fotoğrafın linkini yapıştırarak göndere bastığınızda beğeniler 1 dakika içerisinde gelecektir.Sitemizden gelen tüm beğeniler tamamen gerçek kişilerdir.Tabiki bizim sitemizde diğer siteler gibi kredi mantığı ile çalışmaktadır.Eğer çok yüksek miktarda beğeni ve takipçi almak istiyorsanız iletişim kısmından bizlere ulaşarak alım yapabilirsiniz.

 

Önerdiğimiz yazı İnstagram Takipçi Hilesi Yapmanın Faydaları isimli yazımızı tıklayarak okuyabilir,bilgi edinebilirsiniz.

2017-10-25 20:22:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Beğeni Hilesi Yapmanın Faydaları Nedir ?

İnstagram Beğeni Hilesi Yapmanın Faydaları Nedir ?

İnstagram günümüzde dünyada son yılların en popüler ve en çok kullanılan uygulamasından birisidir. İşte bu yüzden instagram hesabı olmayan insan sayısı yok denecek kadar az sayıdadır. Hal

İnstagram Canlı Yayın Hitinizi Artırın

İnstagram Canlı Yayın Hitinizi Artırın

İnstagram son güncelleme ile yeni özelliğini duyurdu. Artık instagram da canlı yayın yapabileceksiniz ! Bu güncelleme ile kullanıcıların daha fazla aktif olmasını amaçlamaktadır.

İnstagram Şifresiz Beğeni Hilesi

İnstagram Şifresiz Beğeni Hilesi

İnstagram şifresiz beğeni hilesi ile hiçbir yere giriş yapmadan çok hızlı bir şekilde ücretsiz instagram beğeni arttırma artık çok basit.İnstagramdaki fotoğraflarınızın hem beğenilerini