İnstagram Beğeni Arttırma

İnstagram Beğeni Arttırma

İnstagram Beğeni Kasma

İnstagram fotoğraf ve video odaklı bir paylaşım sitesi olduğu için diğer sosyal ağlardan bir tık daha öndedir. İnstagram anılarımızı, hatıralarımızı, gittiğimiz şehir ve ülkeleri hatta o an yediğimiz yemeği dahi paylaşabileceğimiz bir ortamdır. Çok fotoğraf paylaşıyor ancak beklediğimiz beğeni sayısına ulaşamıyorsak aşağıdaki adımları doğru şekilde uygulayarak instagram beğeni hilesi ve instagram beğeni arttırma araçlarınında etkisiyle güzel sonuçlar alabilirsiniz.

1.Etiket Kullanın ;

Etiketler (#hastag) fotoğrafların anahtar kelimeleridir. Bu etiketler sadece takipçileriniz tarafından değil başka kullanıcılar tarafında da keşfedilmenizi sağlar. Ne kadar çok etiket kullanırsanız beğeni alma şansınızda o kadar yüksek olur. Ancak etiket kullanırken dikkat edilmesi gerekenler vardır.

Etiket Kullanırken Dikkat Edilecek Noktalar ;

a) Her paylaşılan fotoğrafın altına birden çok etiket kullanın. En popüler etiketlerden bazıları ise; #friday and, #love, #coffee, #me. Bu etiketleri kullanırken de fotoğraflarınızla alakalı olmasına dikkat edin.
b) Çok kullanılan etiketlerden oluşan fotoğraf paylaşımı fazla olduğundan sizin fotoğrafınızın kaybolma ihtimali yüksek olduğundan fazla etiket kullanırken dikkat edin.

2.Fotoğraflarınızı Filtreleyin ;

a) Yardımcı uygulamalar kullanın. Fotoğrafları daha çarpıcı hale getirmek için özel efekt uygulayan yardımcı programlar kullanabilirsiniz. Snap –seed, Pro HDR gibi uygulamalar kullanarak fotoğraflarınızı canlandırabilirsiniz.

b) Fotoğraflarınıza filtre uygulayın. Fotoğraflarınızı daha iyi görüntüleyecek ve kusurları yok edecek filtreler kullanırsanız fotoğraflarınız daha fazla ilgi görecektir. X-Proll, Early-bird, Valencia en çok tercih edilen filtrelerdir.

3. İnsanların Görmek İsteyebileceği Fotoğraflar Paylaşın:

a)  Doğru fotoğraf paylaşın. Kullanıcılar akıllarına ne zaman eserse o zaman fotoğraf paylaşıyorlar. Eğer daha fazla beğeni almak istiyorsak zamanını ayarlamamız lazım ve benzeri olmayan fotoğraflar paylaşmanız lazım.
b) Özel fotoğraflar paylaşın. Kullanıcıların daha önce rastlamadığı fotoğraflar paylaşın.
c) Beslediğiniz hayvanınız varsa paylaşım yapabilirsiniz.
d) Sürekli yemek fotoğrafları paylaşarak insanları sıkmayın. Yediğiniz yemek özel bir yemek ise paylaşım yapın

4. Aktif Olun:

Arkadaşlarınızın fotoğraflarını beğenmekten çekinmeyin. Yorum yapmayı unutmayın. Bunları ne kadar çok yaparsanız geri dönüşümü de o kadar çabuk olur. Eğer takipçilerinizin fotoğraflarına tepki vermezseniz sizler de olumlu sonuçlar almayabilirsiniz. Takipçileri takip edilenden fazla olan kullanıcıların profillerine girip fotoğraflarını beğenirseniz dikkatlerini çekersiniz ve böylece sizi takip etmesine imkân sağlayabilirsiniz.

5. Zamanı Önemseyin:

a)Fotoğraflarınızı doğru zamanda paylaşın. Gecenin bir yarısı paylaşım yaparsanız çok fazla beğeni alamazsınız. Gün ortasında ya da akşam yemeğinden sonra paylaşım yapabilirsiniz. İnsanların internete girdiği vakitler genelde bu saatlerdir.

b)Fotoğrafları paylaştıktan sonra işim bitti düşüncesi ile çıkış yapmayın. Dönüt almak için diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu nu ise omların fotoğraflarını beğenerek ya da yorum yaparak sağlayabilirsiniz.

Beğeni Sayısını Daha Hızlı Nasıl Arttırabilirim ?

Elbetteki daha hızlı arttırmak Mediainsta sitesi ile artık mümkün.Dünyanın en gelişmiş instagram beğeni hilesi yazılımına sahip sitemizin anasayfasına giderek “İnstagram İle Giriş Yap” dedikten sonra çıkan araçlar bölümünden beğeni göndermek istediğiniz fotoğrafın linkini yapıştırarak göndere bastığınızda beğeniler 1 dakika içerisinde gelecektir.Sitemizden gelen tüm beğeniler tamamen gerçek kişilerdir.Tabiki bizim sitemizde diğer siteler gibi kredi mantığı ile çalışmaktadır.Eğer çok yüksek miktarda beğeni ve takipçi almak istiyorsanız iletişim kısmından bizlere ulaşarak alım yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Herkese Ulaşmak İçin Toplu Mesaj Gönderimi başlıklı makalemizde instagram toplu mesaj gönderimi ve instagram toplu mesaj göndermek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir