İnstagram Şifremi Doğru Girdiğim Halde Giriş Yapamıyorum ?

Günümüzde bir çok instagram kullanıcısı söz konusu hata ile sıkça karşılaşmakta olup bu konuya çözüm aramaktadır.Muhtemelen bu sayfayı ziyaret ettiyseniz sizde bu hatayı yaşıyor durumdasınız.Bu instagramın güvenlik için aldığı bir önlemdir.Hesabınıza farklı bir lokasyon üzerinden giriş yapmaya çalıştığınızda,instagram takipçi hilesi sitelerine giriş yapmaya çalıştığınızda bu hatayı alırsınız.Korkmayın çözümü elbet var.

Aşağıda yer alan resimi dikkatli inceledikten sonra aşağıda anlattığımız adımları uygun bir şekilde yerine getirin.Ve sorununuz muhakkak çözülecektir.

İnstagram Bu Bendim Hatası

Kullanıcı adı ve şifrenizi girdikden sonra bu hatayı alıyorsanız öncelikli olarak mobil uygulamadan yani telefonunuzdan instagram hesabınıza giriş yapın.Daha sonra yukarıdaki gibi bir yazı ile karşılacaksınız.Hesabınızdan “Bu Bendim” yazan yeşil kutucuğu seçin ve devam edin.Sonrasında tekrar instagram takipçi sitesine girmeyi deneyebilirsiniz.Muhtemelen sorun çözülecektir.Eğer halen sorun devam ederse instagram şifrenizi sıfırlamanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan Sitemizde bulunan SSL Sertifikası ne işe yarar ? başlıklı makalemizde ssl sertifikası ne işe yarar ve ssl sertifikası nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir