İnstagram Canlı Yayın Hilesi

İnstagram Canlı Yayın Hilesi

İnstagram Canlı Yayın Hilesi Nedir?

İnstagram canlı yayın hilesi , instagramda açtığınız canlı yayınlarda fazla gözükmesi için hem yorum hemde izleyici açısından faydalı olur.Canlı yayınınıza katılan izleyicilerin sizi fazla izleyici topluluğu ile göstermesi demektir.Sadece bununla kalmaz , instagram canlı yayin hilesi yaparak hem beğenilerinizi hem de takipçi sayınızı artırabilirsiniz.İnstagram canlı yayın hilesi ile daha fazla popülerlik kazanıp üst sıralara çıkabilirsiniz.

instagram live stream ile ilgili görsel sonucu

İnstagram Canlı Yayın Hilesi Neden Yapılır?

İnstagram canlı yayın hilesinin yapılmasının temel nedeni şudur ; İnstagramda takipçi hilesi yapıp takipçinizi , beğeni hilesi yaparak beğeninizi yükselttiğinizde bir süre sonra takipçileriniz neden canlı yayın yapmadığınızı sorgular . Dolayısıyla canlı yayın açtığınızda düşük sayıda kişi izleyeceği için takipçilerinizin ve beğenilerinizin fake olduğu anlaşılacaktır. Bunu önlemek için instagramda canlı yayına hile yapabilirsiniz.Ayrıca sadece kendinize değil başka insanlarada bunu uygulayabilirsiniz.

instagram live stream ile ilgili görsel sonucu

İnstagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Kullanılır?

İnstagram canlı yayın hilesini yapabilmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmanız için anasayfamızda bulunan ''İnstagram ile giriş yap'' butonunu kullanınız. Açılan sayfada herhangi bir fake hesabınızla giriş yapıp sağ üst köşeden canlı yayına izleyici izleyici gönder butonuna tıklayıp canlı yayınıza izleyici gönderebilirsiniz. Unutmamanız gerek şey ise hesabınızın herkese açık olmasıdır.Veyahut bizden canlı yayına izleyici kredisi satın alıp izleyicilerinizi çoğaltabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan instagram takipçi hilesi adlı makalemizi tıklayarak okuyabilir,ücretsiz olarak takipçinizi arttırabilirsiniz.

2018-02-18 16:01:02

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagramda Türk Takipçi mi Bot Takipçi mi?

İnstagramda Türk Takipçi mi Bot Takipçi mi?

İnstagram Takipçi Satın Almak Güvenli mi? Takipçi alırken nelere dikkat edilmeli? İnstagram'da takipçi satın almak için bir çok site ve takipçi satın alırken bir çok seçenek ile karşılaşıyoruz.

İnstagram Beğeni Hilesini Kullanma

İnstagram Beğeni Hilesini Kullanma

Merhaba mediainsta.com kullanıcıları ; Sosyal medya hergün gelişen gitgide büyüyen 7'den 70e kullanılan büyük bir platform ve bu paylaşım platformlarında yani sosyal medyada herkes

İnstagram Üzerinden Nasıl Fotoğraf İndirilir ?

İnstagram Üzerinden Nasıl Fotoğraf İndirilir ?

İnstagram, milyonların ikinci evi, toplulukların sanal dünyası ve satıcıların yeni pazarı, tüm bu sıfatlara sahip olan platform milyarlarca fotoğrafa ve videoya ev sahipliği yapmakta. Bu görsel