İnstagram Hikaye İzlenme Hilesi

İnstagram Hikaye İzlenme Hilesi

İnstagram hikaye izlenme hilesi , instagramdaki hikayelerinizin hitini arttırmaya aynı zamanda instagramda hikayelerinizin keşfette çıkmasına olanak sağlar. Peki instagram hikaye izlenme hilesi yapmak hesabımıza zarar verirmi sorusu hepimizin aklına gelmiştir.Sitemizi kullanarak instagram hikaye izlenme hilesi yapmak hiçbir zarar vermez aksine instagramda daha fazla göz önüne çıkar ve takipçileriniz tarafından ilgi görürsünüz.

instagram story ile ilgili görsel sonucu

İnstagram Hikaye İzlenme Hilesi İle Nasıl Keşfete Çıkılır?

İnstagram hikaye izlenme hilesi ile keşfete çıkmak çok kolaydır.Paylaştığınız hikayeye izlenme hilesi yaparak öncelikle hitinizi artırmalısınız. Günde 3-4 hikaye paylaşarak hepsine izlenme hilesi yapmalı ve paylaştığınız içerikler kaliteli olmadılır. Kaliteden kasıt mizah,siyaset,gerçek bilgiler tarzında olmasıdır.İnstagram buna göre sizi öne çıkartıp keşfette diğer insanlarında sizi takip etmesine olanak sunar.

instagram story ile ilgili görsel sonucu

İnstagram Hikaye İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

İnstagram hikaye izlenme hilesi yapmak aslında çok basittir.Anasayfamıza gelerek ”İnstagram ile giriş yap” butonuna tıklayınız. Daha sonra herhangi bir fake hesap ile giriş yaparak instagram hikaye izlenmesi için ilk adımı atınız.Daha sonra araçlar bölümünden instagram hikaye izlenme kategorisine girip size verilen kredi miktarınca kendi hesabınıza veya herhangi bir hesaba hikaye izlenme gönderebilirsiniz.Eğer gönderme yeterli gelmiyor ise paketler kısmını kullanarak bizden kredi satın alabilir ve instagramda üst sıralara çıkma keyfini yaşıyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Canlı Yayın Hilesi başlıklı makalemizde instagram canlı yayın hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir