İnstagram Mavi Tik Alma

İnstagram Mavi Tik Alma

Merhaba arkadaşlar, sizlere bugun İnstagram da nasıl mavi tik alınır bununla ilgili detaylı bilgi vereceğim. Bildiğiniz üzere İnstagram da hesap çalınmaları yani şifre çalınmaları fazlaca oluyor. Şifre çalınmaları ile ilgili detaylı bilgiyi daha önce vermiştik, lütfen güvenliğiniz için daha önce yayınladığımız makalemizi okuyun. Burayı tıklayarak ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

İnstagram da hesap onaylattığınız zaman hesabınızın çalınma riskini sıfıra indirgemiş oluyorsunuz çünkü İnstagram da mavi tik başvurusu yapılırken kimlik bilgileiriniz İnstagram mavi tik ekibine gönderilir ve bu ekip hesabın size ait olduğunu kimliğiniz üzerinden teyit edip onaylar. Bu yüzden onaylı hesaplarda şifre çalınma olduğu zaman daha önceden kimlik ile onay yapıldığı için anında hesabınızı destek bölümünden geri alabilirisiniz. Ayrıca bir diğer avantajı sizi resmi olarak tanıdığını ilan eder mavi tik aldığınız zaman İnstagram. Bu yüzden ciddi bir referans kaynağıdır.

İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır ?

* Öncelikle İnstagram mavi tik verirken sizin ünlü ve toplumda önde gelen tanınır bir kişi olduğunuzu bilmek ve buna ikna olmak ister.

* Kendinize göre ünlü olabilirsiniz , ünlü kişiler ile arkadaş olabilirsiniz , televizyon programlarına çıkmış gazelere çıkmış olabiliriniz ama bu sizi ünlü yapmaz.

Neden ? Sizi instagram mavi tik politikalarına göre ünlü olduğunuzu ıspatlamamız lazım. Bu ıspatı İnstagrama hakkınızda Google de çıkan haberlerin oluşturduğu haber linklerini alıp ilgili yerlere ekliyoruz. Bunu yapma amacımız instagram mavi tik ekibi linklere tıklayıp haberleri okuyup sizin ünlü olduğunuza ikna olmasını sağlamaktır.

Şunu unutmayın her haber sitesinde çıkan haber referans sayılmaz. Haber sitelerin mutlaka Google News kaydı olması gereklidir. Kaliteli haber siteleri olmalıdır. Özellikle ulusal haber sitelrinde var ise haberiniz işiniz daha kolaylaşmış demektir.

Benim haberim yok diye üzülmeyin çünkü bu konuda zaten size destek veriyoruz. İstediğiniz haber sitelrinde gazetelerde dergilerde hakkınızda haber çıkartabiliyoruz. Bunun için lütfen bizim ile iletişime geçin.

Haber işlemlerimizi yaptıkysak sırada ki işlemimiz Facebook ve İnstagram hesaplarımızı işletme profiline geçirip birbirine bağlamaktır. Ve markanıza yada size ait web siteniz olmalıdır. Bu size ait web sitenizin [email protected] mailiniz hem Facebook hem İnstagram adreslerinizde tanımlı olmalıdır. Burda ki amaç ise gerçekten bu medyalar gerçek ünlü kişiye mi ait bunun tespitini yapmak.

Bu işlemide yaptıktan sonra geriye kalan son işlemimiz sizin adınıza Facebook ve İnstagram temsilcisine instagram mavi tik başvurusu yapacak bir partner ile konuşup başvuru işleminizi tamamlamaktır.

Biz sizin instagram mavi tik başvurunuzu yapıyoruz. Daha önce instagram mavi tik aldığımız hesapları size yeterince referans gösteriyoruz. Karşılıklı güveni sağladıktan sonra sizin instagram mavi tik alma başvurunuzu yapıyoruz ve hesabınızı onaylatıyoruz.

İşlemlerinizi başlatmak için lütfen bizim ile iletişime geçin.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Üzerinde Fenomen Olmaya Ne Dersiniz ? başlıklı makalemizde instagramda fenomen olmak ve sosyal medya fenomeni hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir