İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi

İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi

İnstagram şifresiz takipçi hilesi sizler için sunulmuş ücretsiz bir hizmettir.Günümüzde instagram araçlarına olan rağbet oldukça artmış durumda.Kullanıcılar artık internette işlerini daha hızlı halletmeye yönelik arama ve eyilimlerde bulunuyorlar.Bu yüzden direk sadece siteye girerek,kullanıcı adlarını yazıp takipçilerin gelmesini istiyorlar.İnstagram şifresiz takipçi hilesini kullanarak kendi hesabınıza takipçi atabilir veya herhangi bir hesaba takipçi gönderebilirsiniz.İnstagram şifresiz takipçi hilesi hem sizlerin kendi sayfalarını büyültmesi , hem de instagramda popüler olmak için sunulmuş bir hizmettir.Bu hilesi sayesinde hem kendi sayfanızı büyültebilir hem de yavaş yavaş takipçi arttırabilirsiniz.

instagram şifresiz takipçi hilesi

İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır ?

İnstagram şifresiz takipçi hilesi yapmak düşünüldüğünden çok basit.Tek yapmanız gereken anasayfamızda bulunan ''İnstagram ile giriş yap'' butonunu kulanmaktır.Daha sonra açılan sayfada herhangi bir fake hesabınızı girip(instagramda hesap oluşturup) giriş yapabilirsiniz.Daha sonra instagram şifresiz takipçi hilesi butonuna tıklayıp asıl göndermek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazıp size verilen kredi miktarınca takipçi gönderebilirsiniz.İnstagram şifresiz takipçi hilesi yapabilmeniz için herhangi bir şart bulunmamaktadır.Yalnız peşinen uyaralım,instagram hesabınız gizli ise hesabınıza takipçiler gelmez arkadaşlar.İnstagram hesabınızın ayarlar kısmından "Gizli Profil" tikini kaldırıp hesabınızı herkese açık olarak kaydetmeniz gerekmektedir.
 

İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi Zararlımıdır ?


Şifresiz takipçi göndermenizin hesabınıza hiçbir zararı yoktur.Güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.Mantıken düşünelim.Bu instagram aracı eğer zararlı olsaydı,hesap kapanmasına yol açsaydı bu aracı herkes kötüye kullanıp sevmediği birinin hesabına takipçi göndererek hesabın kapanmasına sebep olurdu.Garantisini veriyoruz,hiçbir şekilde hesabınıza bir zarar gelmez.
 

İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi İçin Verilen Kredi?

İnstagram şifresiz takipçi hilesinden yararlanabilmeniz için sitemiz size bir miktar kredi verir.O kredileri harcadıktan sonra kredim bitti diye üzülmeyin çünkü her 2 saatte bir krediniz yenilenir ve sistemdeki hesabınıza +100 takipçi ve beğeni kredisi eklenir.Eğer kredim bana yetmiyor diyorsanız Bizlerle iletişim kurup kredi satın alabilirsiniz.instagram şifresiz takipçi hilesi artık çok kolay.Sadece sitemizi kullanarak kendinize takipçi , beğeni , yorum atabilirsiniz.

2018-01-31 18:21:24

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Bilgisayardan DM yollamak !

İnstagram Bilgisayardan DM yollamak !

İnstagram kullanıcılarının en çok merak ettiği şeylerden biri instagram uygulamasını bilgisayarda, telefondaki gibi kullanmak ve bilgisayardan dm göndermektir. Bu yazımızda bilgisayardan instagram

İnstagramda Türk Takipçi mi Bot Takipçi mi?

İnstagramda Türk Takipçi mi Bot Takipçi mi?

İnstagram Takipçi Satın Almak Güvenli mi? Takipçi alırken nelere dikkat edilmeli? İnstagram'da takipçi satın almak için bir çok site ve takipçi satın alırken bir çok seçenek ile karşılaşıyoruz.

İnstagram Başkasına Takipçi Gönderme Sistemi !

İnstagram Başkasına Takipçi Gönderme Sistemi !

Merhabalar arkadaşlar, Bir çok kişi bize başkasına takipçi gönderme, şifresiz takipçi hilesi için yazmakta. Mediainsta olarak 1 yıldır takipçi hilesi olarak hizmet vermekteyiz. Her