İnstagram şifresiz takipçi hilesi nasıl yapılır ?

İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi

İnstagram şifresiz takipçi hilesi nasıl yapılır bloğumuza hoşgeldiniz.Bu makalemizde sizlere nasıl instagram da şifresiz takipçi hilesi yapabilirsiniz birkaç yöntem anlatacağız.İlk öncelikle instagram şifresiz takipçi hilesi yapabilmeniz için instagramda herhangi bir fake hesabınızın olması gerekmektedir.Bu fake hesabınızda e-postanız ve telefon numaranız doğru olması gerekir çünkü sitemize giriş yaptığınızda instagram bunu anlar ve hesabınızın doğru olup olmadığını kontrol eder.

instagram şifresiz takipçi hilesi

İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi Kullanımı

İnstagram şifresiz takipçi hilesini kullanmak için sitemizin anasayfasında bulunan ”İnstagram ile giriş yap” butonuna tıklayınız. Daha sonra açılan link kısaltma sitesinden reklamı geçip giriş yapma bölümüne geliniz.İnstagram şifresiz takipçi hilesi yapmak için instagram fake hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini giriniz. Daha sonra açılan /tools sayfasından instagram şifresiz takipçi hilesi yani kullanıcı adına takipçi gönder butonuna tıklayınız. Daha sonra kullanıcı adınızı yazıp site verilen miktar kredide instagram şifresiz takipçi hilesi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Link İle Takipçi Gönder başlıklı makalemizde instagram link ile takipçi gönderme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir