İnstagram Üzerinden Nasıl Fotoğraf İndirilir ?

İnstagram Fotoğraf İndirmek

İnstagram, milyonların ikinci evi, toplulukların sanal dünyası ve satıcıların yeni pazarı, tüm bu sıfatlara sahip olan platform milyarlarca fotoğrafa ve videoya ev sahipliği yapmakta. Bu görsel ve videoların yanı sıra yeni güncellemeler ile anlık durum paylaşımına imkân veren instagram tüm kullanıcılar için birer sergi görevi görüyor ve tüm insanlığa ücretsiz içerik sunmanızı sağlıyor.

Binlerce sergi arasından istediğinize girebilir, istediğiniz her şeye bakabilirsiniz. Ayrıca İnstagram araçları ile görselleri indirmeniz de mümkün. Eğer arşiv yapıyor, arkadaşlarınızla paylaşmak istiyor ya da sadece saklamak istiyorsanız instagram fotoğraf indirme yapmak için uygulamalar mevcut.

instagram fotoğraf indirmek

İnstagram Üzerinden Nasıl Fotoğraf İndirilir?

İnstagram üzerinden görsel kaydetmek için belli başlı yöntemler mevcut. Bunların başta gelen ve işlevsel olanları Google Play üzerinden indirilen uygulamalar ile yapılanlar, bunun peşinden anlık kesitler için ekran kaydetme özelliği gelmekte.

İlk seçenek olan Google Play uygulamalarını kullanmak için yapmanız gereken arama kısmına “instagram fotoğraf indir” kelimesini aratmak. Karşınıza çıkan sonuçlardan istediğiniz herhangi bir uygulamayı kullanabilirsiniz. Yazımızda güncel olarak 10 milyon indirmeye sahip fastsave for instagram uygulamasını örnek vereceğiz. Bu uygulamayı kurduktan sonra içerisinde bulunan FastSave service ayarını açık hale getirmeniz yeterli. Ardından tek yapmanız gereken İnstagram’da beğendiğiniz herhangi bir fotoğrafın sağ üst kısmındaki üç noktaya tıklamak ve bağlantı adresini kopyala seçeneğine tıklamak. İndirme otomatik olarak başlayacaktır.

İkinci seçenek olan ekran kaydetme kısmında ise telefonunuzun modeline göre genel olarak ses kısma ve güç tuşlarına basılı tutarak ekranınızın görselini kaydedebilirsiniz. Bu kısa yoldan tüm ekranın fotoğrafını cihazınızın hafızasına kaydedecektir. Ardından kırpabilir, efekt uygulayabilir ya da paylaşmak istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz.

İndireceğiniz instagram fotoğraflarını başka bir hesapta paylaşacaksanız, hesap sahibinin telif uygulayıp uygulamayacağının bilgisine sahip olmalısınız. İndireceğiniz fotoğrafların kurum ve kuruluşlara ait telifli dosyalar olmamasına dikkat etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde instagram canlı yayın hilesi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir