İnstagramda Türk Takipçi mi Bot Takipçi mi?

İnstagram Türk Takipçi

İnstagram Takipçi Satın Almak Güvenli mi? Takipçi alırken nelere dikkat edilmeli?

İnstagram’da takipçi satın almak için bir çok site ve takipçi satın alırken bir çok seçenek ile karşılaşıyoruz. Öncelikle size takipçiler de olan kategorileri listeleyelim.

İnstagram için takipçi çeşitleri:
Türk gerçek takipçi
Türk bayan takipçi
Türk bot takipçi
Yabancı bot takipçi

Yabancı gerçek takipçi

İnstagram Türk Gerçek Takipçi Nedir?

Türk gerçek takipçiler İnstagram kullanan gerçek kişilerdir. Bu kişiler size yönlendirilmesi için çeşitli uygulamalar kullanması gerekmektedir. Bu uygulamalar aracılığıyla sizin hesabınıza takipçi gönderilir. Yükleme tamamen güvenlidir ve hesabınıza kesinlikle zararı olmaz. Yüklemeler arasında en hızlı olanlarıdır. 20 dakika da 50.000 takipçi , 1 dakika da 10.000 instagram takipçi yüklenebilir. Türk takipçi alırken dikkat etmeniz gereken konu ise satıcınızın telafi yapıyor olmasıdır. Gerçek kişiler oldukları için takibi bırakanlar olabilir bu nedenle kesinlikle telafi yapan satıcıları seçmelisiniz.

İnstagram Bayan Takipçi Nedir?

Türk bayan kullanıcıları sizin benim gibi gerçek kişiler. (bayan değilim) Tamamen gerçek kişilerden oluşan bayan profillerdir. Bu kişilerin bayan oldukları İnstagram profillerinin kullanıcı adı ve cinsiyet seçiminden tespit edilmektedir. Bu nedenle hata payı çok düşüktür. Butik hesapları için çok faydalı takipçilerdir. İnstagram takipçi satın alan butikler %50 memnuniyet belirtirken sadece bayan instagram takipçi satın alan müşteriler %90 memnuniyet belirtmektedir. Mediainsta olarak instagram bayan takipçi tavsiyemizdir. Satın almak isteyen müşterilerimiz yazımızın sonundaki iletişim numaramızdan bize ulaşabilirler.

İnstagram Türk Bot Takipçi Nedir?
Bot takipçilerin tek tercih sebebi kalıcı olmalarıdır. Gerçek kişiler değillerdir. Bilgisayar tarafından oluşturulmuş sanal hesaplardır. Güvenlik konusunda hesabınıza kesinlikle zararı olmaz. Tüm ünlüler  ve büyük sosyal medya fenomenleri tarafından tercih edilir. Mediainsta tarafından tavsiye edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Bilgisayardan DM Yollamak ! başlıklı makalemizde instagram bilgisayardan dm gönderme ve instagram dm gönderme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir