Paylaşılan Gönderi Ya Da Fotoğraflar Nasıl Fazla Beğeni Alır?

Paylaşılan Gönderi Yada Fotoğraflar Nasıl Fazla Beğeni Alır?

Bir genelleme yapılmamak kaydı ile pek çok kişi sosyal medya üzerinde aktif halde olmaktadır. Alışık olunan durumlardan bazılarına örnek vermek gerekirse, arkadaşlarla toplanılan bir kafede, siparişleri vermeden bulunulduğu yerde ilk önce bir yer bildirimi yapılır ve daha sonra yenilecek olan yemeklerin fotoğrafları çekilerek sosyal medya üzerinden paylaşımı yapılır. Bu durum pek çok kişiye yabancı gelmeyecektir. Üzerinde durulması gereken bir diğer konu ise, paylaşımı yapılan gönderilerin ya da fotoğrafların ne kadar beğeni almış olduğudur. Çünkü bu durum kullanıcıların sosyal medya üzerinde popüler hesap olup olmadıklarını işaret etmektedir. Bundan dolayı çoğu kişi, paylaştığı içerikler için bir beğeni alma arzusu içine girerek paylaşmaktadır. Bunun için beğeni kasma adı altında piyasada pek çok program mevcuttur.

Özellikle facebook, twitter ve instagram için popüler olma adına bir gereklilik arz eden durum olan instagram beğeni kasma işi güvenilir sitelerden yapılabildiği gibi kişinin kendi uğraşları sonucunda da başarılabilmektedir. Para karşılığı yapılan beğeniler mevcut krediler ile satın alınan takipçilerin yapmış olduğu beğenilerdir. Bu özellikler her site için farklılık gösterebilir. Önemli olan bu konuda siteler arasında önemli bir kıyas yapılarak bir değerlendirme yapmaktır. Çünkü takipçi satın alma ya da beğeni arttırma gibi hususlarda bir sürü dolandırıcılık vakaları meydana gelmektedir. Bundan dolayı dikkatli olmak gerekir.

Beğeni arttırma programı kullanmadan nasıl bir yol izlemeliyiz ?

Bir diğer yöntem de kişiler kendi yöntemleri ile bazı yolları deneyerek takipçi sayısını ve otomatik olarak da beğeni sayısını arttırmaktadır. Bunlardan biri takibe takip ya da beğeniye beğeni yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. Tanımadığınız birinin fotoğrafını beğendiğiniz takdirde o da sizin paylaştığınız fotoğrafı beğeniyor ve bu durumda da beğeni sayılarınız büyük oranda artış gösterecektir. Aynı zamanda fotoğrafların altına koymuş olduğunuz hashtagler de beğeni sayınızın artmasını sağlayan unsurlardandır. Fakat hashtag koyarken çok fazla abartmadan ve genel geçer olan hashtagleri kullanmak bu konuda önemli olan faktörlerdendir.Çünkü çok fazla hashtag kullanırsanız instagram hesabınıza spama sokabilir bu yüzden abartmamanızda büyük fayda var.Ve elbette en önemli olan konu da etkileyici ve herkesin beğenebileceği tarzda fotoğraflar kaliteli içerikler ve videolar koymaktır.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Beğeni Arttırma başlıklı makalemizde instagram beğeni arttırma ve instagram beğeni hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir