Giriş yaparsam hesabım çalınırmı ? Size Güvenebilir miyim ?

Sitemizi kullanan çoğu kullanıcıların merak ettiği bir soruyu cevaplamak istedik. Sitemizde yani mediainsta.com adresinde kesinlikle güvenlikle ilgili bir şüpeniz olmasın. Sitedeki veriler her zaman güncellenen ve şifrelenen bir sistem kullanılmaktadır. Eski InstaWeb sürümlerinde olmayan bu özellik sayesinde verileriniz bizlere ulaşmıyor. Ulaşan veriler sadece Kullanıcı adınız,Takipçi Sayınız,Takip Sayınız,Kredileriniz ve Giriş Tarihiniz bizlerin sistemine ulaşmaktadır. Şifreleriniz bizlere ulaşmadığı için hakkınızda sizin izniniz olmadan işlem yapılmıyor.

Aynı zamanda yaptığınız işlemleri veya geçmişteki işlemlerinizi de (log kayıtları dahil)  SSL sertifikası  sayesinde göremiyoruz. Bizler sadece yukarıda belirtiğimiz bilgilere erişim sağlayabiliyoruz. İsteğiniz doğrultusundaki ve istek süreciniz ile ilgili konularda sadece İletişim adresindeki işlemlere cevap veriniz. E-Posta’da verilen linkin mediainsta.com ile ilgili olduğuna dikkat etmenizi öneririz. Ayrıca Fake E-Mail Sender kullanan bazı sitelerden sitemiz ile benzeri adlarda Mediainsta ismi ile sizlere gönderilen dosyalara veya formlara kesinlikle itimat etmeyin. Sitedeki SSL Sertifikası olduğu sürece verilerinize bir şey olmayacağına garanti verebiliriz. Bizlere güvendiğiniz ve bizlere destek olduğunuz için sonsuz teşekkürler ediyoruz. Takipçiniz Bol Olsun.

Sizlerin güvenliği ve istekleri bizim en önemli hedeflerimizdir.

Bir önceki yazımız olan Kolay ve Güvenilir İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl Olur ? başlıklı makalemizde instagram takipçi kasma ve ücretsiz instagram takipçi hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir